Dobrodružství v Zull´amanu

Cloth

Jednoho ošklivě bouřlivého temného dne se v Azerothu skupinka ne příliš úspěšných, zato velmi udatných bojovníků rozhodla, že se vydá za dobrodružstvím v žaláři Zull´Aman, ve kterém krutě vládnou ty nejhorší příšery kontinentu Eastern Kingdom. Jejich prvním a nejobtížnějším úkolem bylo dostat se vůbec do této zrádné lokace, protože ji obklopují vysoké horské masivy.
Jako první se u teleportačního kamene objevil udatný druid Cloth. Tento druid na sobě nese tíhu celé výpravy už jen proto, že si za svůj úkol v rámci celé skupiny zvolil, že v případě ohrožení bude držet nepřátelské příšery přímo na sobě a tím pádem si zcela jistě z boje odnese i největší poškození. Hned v závěsu za tímto udatným druidem dorazil paladin Gnaill, léčitel s tak zlatou zbrojí, že to vypadalo, jako by na Zem sestoupilo samotné Slunce.
Ovšem stále jim chybí druhá část výpravy, kterou tvoří černokněžník Vacor a válečník Apurachit. S těmi však byly neustálé potíže, protože většinou, když měli dorazit na nějaké předem určené místo, tak cestou zabloudili. Proto nad udatným Clothem a Gnaillem stojí otázka:
Teleportovat je.
Počkat až dojdou.